Šodien vārdadienu svin:Diana, Dina, Dins
Latviski

Rokturis vērtnes apakšā
Izdrukāt

Funkcijas

Rokturis vērtnes apakšā
Ventilācijas sistēma
Putekļu un insektu filtrs
ThermoTechnology™
Speciāla blīvgumija
Drošs stikls
Divkārša funkcija
Panorāmisks skats
 *Visi koka logi ir ar caurspīdīgu lakojumu.

 


Ražotājs:
Preces tips:
Cena, €
-Stikla pakete:
Siltumizolācijas koefic., W/(m2 K):
Atlasīt pēc ->  Cena, €NosaukumsRažotājsPreces tips

Režģis
Rindas
Tabula

Premium

GPL 3073

Pa augšējo asi veramais jumta logs ir ērti verams ar rokturi vērtnes apakšā. Logam var ērti piekļūt. Šī ir pareizā izvēle, ja vēlaties izbaudīt plašu panorāmas skatu,kad atrodaties pie atvērta loga. Šim jumta logam ir laminēta stikla pakete, kas nodrošina paaugstinātu drošības sajūtu. Lai nodrošinātu nevainojamu siltumizolāciju, logs ir aprīkots ar inovatīvo ThermoTechnology™ rāmi.

 
Iebūvēta ventilācija
Ļaujiet gaisam ieplūst telpā, neatverot logu, un nodrošiniet veselīgu iekšējo klimatu arī lietainās dienās. Unikālā integrētā VELUX ventilācijas ļauj ieplūst telpā svaigam gaisam pat tad, kad logs ir aizvērts.
 
Panorāmisks skats
Šim jumta logam ir divas funkcijas: panorāmas skats un viegla tīrīšana. Pa augšējo asi veramā vērtne nodrošina loga atvēršanos līdz 45° grādu leņķim. Tādējādi tiek nodrošināts lielisks panorāmas skats.
 
 
Divkārša funkcija
Panorāmisks skats un viegla tīrīšana. Lai logu nomazgātu, to ir iespējams ērti pagriezt pa centrālo asi līdz 180°, tādējādi piekļūstot stikla otrai pusei.
Premium logiem ir tādas pašas priekšrocības kā Standard un Standard Plus logiem
 
 Rokturis vērtnes apakšā 
 Iebūvēta ventilācija
 Putekļu un kukaiņu filtrs
 Thermo Technology™
 Speciāla blīve
 Laminēts stikls drošībai
 Plašs panorāmisksas skats
 Pieejams arī ar baltu apdari


Panorāmiskais VELUX Premium GPL 3073
Panorāmiskais VELUX Premium GPL 3073
lakota koksne
Kods: GPL3073  Ražotājs: Velux  Preces tips: Premium  Izmēri (pl.,aug): 55-114x78x160 cm  Stikla pakete: 2 laminētas   Siltumizolācijas koefic.: 1.2 W/(m2 K)  apdare: lakots koks  
418.47 €


Panorāmiskais VELUX Premium GPU 0073 balts
Panorāmiskais VELUX Premium GPU 0073 balts
balta apdare
Kods: GPU 0073  Ražotājs: Velux  Preces tips: Premium  Izmēri (pl.,aug): 55-114x78x160 cm  Stikla pakete: 2 laminētas   Siltumizolācijas koefic.: 1.2 W/(m2 K)  apdare: balts koks  
587.09 €
Standard Plus

GLL 1055 B

Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai ThermoTechnology™, jumta logam ir būtiski uzlaboti siltumizolācijas rādītāji. Rezultātā jūsu māja būs energoefektīva un saglabās siltumu. Logs ir aprīkots ar īpašu blīvējumu pret gaisa caurlaidību, un tas ir pieejams ar drošu laminētu stikla paketi. Loga vērtnes apakšā atrodas rokturis. Tam ir jauns, daudz ērtāks dizains. Jumta logs ar rokturi vērtnes apakšā dod iespēju to iebūvēt augstākā pozīcijā kā parasti – parasti mājās, kur ir augstas bēniņu sienas.

 
ThermoTechnology™ un speciāla blīvgumija 
Jaunā VELUX ThermoTechnology™ izolācijas sistēma efektīvi aizsargā pret vēju un aukstu gaisu. Kopā ar speciālo blīvgumiju, papildu siltumizolācijas blīvējumam, šis logs nodrošina augstāku energoefektivitāti.
 
Laminēts stikls drošībai
Pateicoties laminētajam iekšējam stiklam, jūs zem šī jumta loga varat droši gulēt, strādāt un izklaidēties. Ja pa stiklu tiek ļoti stipri uzsists un tas saplīst, stikls nesaplīsīs lauskās un neizkritīs no rāmja. Iesakām laminētu stikla paketi drošībai un sirdsmieram.
Standard Plus logiem ar rokturi vērtnes apakšā papildus tām priekšrocībām kuras piemīt Standard logiem, ir arī papildu ieguvumi:
 
 Rokturis vērtnes apakšā
 Divpakāpju ventilācijas sistēma 
 Putekļu un kukaiņu filtrs
 Thermo Technology™
 Speciāla blīve
 Laminēts stikls drošībai


VELUX Standard Pluss GLL 1055 B
VELUX Standard Pluss GLL 1055 B
Kods: GLL 1055 B  Ražotājs: Velux  Preces tips: Standard Plus  Izmēri (pl.,aug): 66-94x98-160 cm  Stikla pakete: 2 laminētas   Siltumizolācijas koefic.: 1.3 W/(m2 K)  apdare: lakots koks  
267.09 €
Standard

GZL 1050 B

Šis jaunais VELUX jumta logs ir ar optimālu energoefektivitāti, ko nodrošina unikāls izolācijas materiāls, tāpēc jums būs silti un mājīgi, kā arī tiks samazināts enerģijas patēriņš. Šim logam ir arī speciāla blīvgumija uzlabotai siltumizolācijai un laminēts iekšējais stikls, papildu drošībai. Cinka rokturis vērtnes apakšā ļauj šo logu uzstādīt lielā augstumā un vietās, kur ir augstas vertikālās sienas.

 

Rokturis vērtnes apakšā
Vērtnes apakšā izvietotais cinka rokturis ir konstruēts tā, lai varētu viegli un ērti atvērt un aizvērt augstu izvietotus logus. Lai logu notīrītu, vienkārši apgrieziet logu par 180˚ un ievadiet loga fiksācijas aizbīdni rāmī, lai logs tīrīšanas laikā nebūtu jāpietur.

 

Divpakāpju ventilācija
Divpakāpju ventilācijas sistēma ļauj jūsu mājai elpot pat tad, kad logs ir aizvērts. Vienreiz vai divreiz uzklikšķiniet uz ventilācijas paneļa, lai noregulētu ieplūstošā gaisa daudzumu, un baudiet svaigu gaisu jebkurā dienas vai nakts laikā.

 

 

 

Putekļu un insektu filtrs
Iebūvētais gaisa filtrs, novērš putekļu un insektu iekļūšanu jūsu mājās, nodrošina veselīgāku dzīves telpu. Filtru var viegli izmazgāt.

Standard logiem ar rokturi vērtnes apakšā ir:

 Rokturis vērtnes apakšā

 2 līmeņu ventilācijas sistēma

 Putekļu un insektu filtrs


VELUX Standard GZL 1050 B
VELUX Standard GZL 1050 B
Kods: GZL 1050 B  Ražotājs: Velux  Preces tips: Standard  Izmēri (pl.,aug): 66-94x98-160 cm  Stikla pakete: 2   Siltumizolācijas koefic.: 1.4 W/(m2 K)  apdare: lakots koks  
222.72 €


Kategorijā: 4 preces

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi