Šodien vārdadienu svin:Agne, Agnese, Agnija
Latviski

Rokturis vērtnes augšā
Izdrukāt

Logu un pieslēgumu izmērus un cenas skatieties katra modeļa saturā.

 


   

 
 

Funkcijas

Rokturis vērtnes augšā
Integrēta ventilācija
Putekļu un insektu filtrs
ThermoTechnology™
Speciāla blīvgumija
Drošs stikls
Ilgmūžīgs*
Lietus trokšņu slāpēšana
Ar tālvadību
Lietus sensors
Režīmu uzstādījumiem
 *Visi koka logi ir ar caurspīdīgu lakojumu, bet Standart Plus un Premium logi pēc izvēles iespējami arī ar baltu poliuretāna apdari.

 

       

 


Ražotājs:
Preces tips:
Cena, €
-Stikla pakete:
Siltumizolācijas koefic., W/(m2 K):
Atlasīt pēc ->  Cena, €NosaukumsRažotājsPreces tips

Režģis
Rindas
Tabula

Standard

GZL 1050

Šis jumta logs ir pieejams ar oriģinālu rokturi vērtnes augšpusē. Elegantais rokturis vērtnes augšpusē šim jumta logam ir jaunums – tas ir būtiski izmainīts, lai padarītu atvēršanu un aizvēršanu ar vienu rokas tvērienu maksimāli ērtu. Rokturī ir iebūvēta ventilācija.

 

Rokturis vērtnes augšā
Pateicoties rokturim vērtnes augšā, logu ir ļoti viegli atvērt un aizvērt. Piemērots vairumam telpu un īpaši ieteicams jumta logiem, zem kuriem izvietotas mēbeles.

  

Iebūvēta ventilācija
Ļaujiet svaigam gaisam ieplūst telpā, neatverot logu, un nodrošiniet veselīgu iekšējo klimatu arī lietainās dienās. Unikālā iebūvētā VELUX ventilācijas ļauj ieplūst telpā svaigam gaisam pat tad, kad logs ir aizvērts.

 

Putekļu un kukaiņu filtrs
Ventilācija ļauj gaisam ienākt telpā cauri putekļu un kukaiņu filtram, tādēļ vasarā telpā nebūs odu.

 VELUX Standard GZL 1050
VELUX Standard GZL 1050
rokturis augšā
Kods: GZL 1050  Ražotājs: Velux  Preces tips: Standard  Izmēri (pl.,aug): 55-116x78-160 cm  Stikla pakete: 2   Siltumizolācijas koefic.: 1.4 W/(m2 K)  apdare: lakots koks  
180.09 €
Standard Plus

GLL 1055/GLU 0055

Jaunais energoefektīvais jumta logs ar rokturi vērtnes augšā uztur jūsu mājās siltumu un samazina energopatēriņu. Pateicoties jaunajai inovatīvajai VELUX ThermoTechnology™ izolācijas sistēmai un speciālajai blīvgumijai, šis logs ir ar izcilu izolāciju.

 
ThermoTechnology™ un speciāla blīvgumija  
Inovatīvā VELUX ThermoTechnology™ izolācijas sistēma padara jumta logu par efektīvu aizsargu pret vēju un sniegu.  Kopā ar speciālo blīvgumiju papildu siltumizolācijas blīvējumam šis logs nodrošina augstāu energoefektivitāti un saglabā siltumu Jūsu mājās.
 
Drošs stikls
Pateicoties laminētajam iekšējam stiklam, jūs zem šī jumta loga varat gulēt, strādāt un izklaidēties. Ja pa stiklu tiek ļoti stipri uzsists un tas saplīst, stikls nesaplīsīs lauskās un neizkritīs no rāmja. Iesakām laminētu stikla paketi drosībai un sirdsmieram. Mitrumizturīgs logs (pēc izvēles)
Jūs varat izvēlēties jumta logu ar termiski apstrādātu koksni, kura ir pārklāta ar baltu pouliuretāna pārklājumu. Mitrumizturīgais VELUX jumta logs ir lieliski piemērots telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, piemēram, vannas istabā vai virtuvē, kā arī telpās, kur dizains prasa baltu apdari.

VELUX Standard Plus logi ar rokturi vērtnes augšā ir ar tādām pašām funkcijām kā Standard logi ar papildu funkcionalitāti:

  • Rokturis vērtnes augšā
  • Iebūvēta ventilācija
  • Putekļu un kukaiņu filtrs
  • ThermoTechnology™ un speciāla blīvgumija
  • Laminēts stikls drošībai
  • Mitrumizturīgi logi (pēc izvēles)

 VELUX Standard Plus GLL 1055
VELUX Standard Plus GLL 1055
rokturis augšā
Kods: GLL 1055  Ražotājs: Velux  Preces tips: Standard Plus  Izmēri (pl.,aug): 55-114x78x160 cm  Stikla pakete: 2 laminētas   Siltumizolācijas koefic.: 1.3 W/(m2 K)  apdare: lakots koks  
215.76 €


Mitrumizturīgais Velux Standard Plus GLU 0055
Mitrumizturīgais Velux Standard Plus GLU 0055
rokturis augšā, balta
Kods: GLU 0055  Ražotājs: Velux  Preces tips: Standard Plus  Izmēri (pl.,aug): 55-78x78-160 cm  Stikla pakete: 2 lamilētas   Siltumizolācijas koefic.: 1.3 W/(m2 K)  apdare: balts koks  
251.43 €
Premium

GGL 306021 VELUX INTEGRA®

Ja lūkojaties pēc nepārspējama komforta, vajadzīgais risinājums ir VELUX INTEGRA® jumta logs ar tālvadību. Tam ir pilnīgi jauna funkcija - skārienjutīga vadības ierīce, ar kuru jūs no jebkuras vietas mājās varēsiet vadīt logu un tā piederumus, tādus kā žalūzijas, saulessargus un slēģus.

 
Ar tālvadību
Atvērt un aizvērt logus, žalūzijas, saulessargus un slēģus vēl nekad nav bijis tik viegli. VELUX INTEGRA® skārienjutīgā vadības ierīce, kuru var uzstādīt pie sienas, ļauj ieplūst jūsu mājās dienasgaismai un svaigam gaisam ar vienu vienīgu pieskārienu. Jūs varat arī izvēlēties kādu no režīmu uzstādījumiem un ļaut par visu parūpēties inteliģentajai sistēmai VELUX INTEGRA®.
 
Lietus sensors
Pateicoties iebūvētajam lietus sensoram, sākoties lietum, logs automātiski aizveras, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas, ka lietus varētu sabojāt Jūsu interjeru. Ļoti noderīga funkcija, ja atrodaties citā telpā vai ārpus mājās.
 
Lietus trokšņu slāpēšana
Laminētais stikls kopā ar īpaši biezu stiklu palīdz nodrošināt labāku skaņas izolāciju. Šī tipa loga rāmis un uzbīdāmā vērtne, kā arī paplāksnes ir īpaši veidotas tā, lai nodrošinātu lielāku skaņas izolāciju.
Velux Premium logi ar rokturi vērtnes augšā ir ar tādām pašām funkcijām kā Standard un Standard Plus logi ar papildu funkcionalitāti:
 
 Rokturis vērtnes augšā
 Iebūvēta ventilācija
 Putekļu un kukaiņu filtrs
 ThermoTechnology un speciāla blīve
 Laminēts stikls drošībai
 Mitrumizturīgs logs (pēc izvēles)
 Tālvadības pults
 Lietus sensors
 Lietus trokšņu slāpēšana
 Darbības programmas


VELUX Premium GGL 306021 INTEGRA®
VELUX Premium GGL 306021 INTEGRA®
Elektriskā tālvadība
Kods: GGL306021  Ražotājs: Velux  Preces tips: Premium  Izmēri (pl.,aug): 55-114x78x160 cm  Stikla pakete: 3 laminētas   Siltumizolācijas koefic.: 1.0 W/(m2 K)  apdare: lakots koks  
646.41 €


Mitrumizturīgais Velux Premium GGU 006021 Integra
Mitrumizturīgais Velux Premium GGU 006021 Integra
mitrumizturīgs ar elektrisko vadību
Kods: GGU 006021  Ražotājs: Velux  Preces tips: Premium  Izmēri (pl.,aug): 55-114x78-160 cm  Stikla pakete: 3 laminētas   Siltumizolācijas koefic.: 1.0 W/(m2 K)  apdare: balts koks  
682.08 €


Kategorijā: 5 preces

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi