Šodien vārdadienu svin:Kintija, Kora
Latviski
Galvenā   »   APKUREI   »   KRĀSNIS   »   Plītskrāsnis

Plītskrāsnis
Izdrukāt

 Mūsu īpašās simpātijas!
Termofor INDIGIRKA 2 krāsns elektroģenerātors
krāsns, kura kuroties ģenerē 12V 60W elektrību !


Kods:21475
Ražotājs:TERMOFOR
Preces tips:Plītskrāsnis bez centrālās apkures
Jauda:4 kW
Apsildes plat.:15-20 m2
Svars:37 kg
IZMĒRI:440x655x430 mm
Cena:790.00 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      

Visiem tiem, kam dārza mājiņā vai lauku mājā ir problēmas ar elektrības pieslēgumu un/vai tāda vispār nav, piedāvājam alternatīvu - plītskrāsniņu - elektroģeneratoru "Indigirka". Krāsniņa unikāla ar to ka vinai ir 3 funkcijas - sildīt telpu, sildīt ēdienu un ražot elektrību.
Elektroenerģiju ražojošā koksnes degšanas virtuves plīts "Indigirka" ir paredzēta dzīvojamo un nedzīvojamo telpu apkurei ar maksimālo platību 50 m3. Krāsns iebūvētais siltuma ģenerators degšanas laikā siltumenerģiju pārvērš elektrībā.
Krāsns kuršanās laikā, divi termoelektriskie ģeneratori (TEG) uzsilst un ražo strāvu ar spriegums 12V ar maksimālo kopējo jaudu 60 Watt. Ģenerators uzsāk stabilu darba režīmu 10-15 minūtes pēc kurināmā aizdegšanās krāsnī.
Čuguna augšējā horizontālā virsma ļauj uzsildīt un gatavot ēdienu. Krāsns sver tikai 37kg un pēc izmēriem ir neliela 440x655x430mm. To var transportēt, un uzstādīt jebkurā telpā. Krāsns ir izgatavota no karstumizturīga tērauda, kas rūdīta 750°C temperatūrā, kas ievērojami palielina tās kalpošanas laiku.
Elektroģenerējošā koksnes dedzināšanas virtuves plīts "Indigirka" ir paredzēta visiem kam nav pieejams patstāvīgais elektrības pieslēgums - būvniecībā un dažādu attālo komunikāciju uzturēšanā (ceļi, dzelzceļi, cauruļvadi, telekomunikāciju torņi), tiem kas nodarbojas ar ģeoloģisko izpēti, tiesībaizsardzības un glābšanas aģentūrām kā arī zvejniekiem, medniekiem, ceļotājiem.

 


 

Небольшая твердотопливная печь рассчитана на объем отапливаемого помещения до 50 м3.
Во время работы печи два встроенных термоэлектрогенератора (ТЭГ) нагреваются и вырабатываютпостоянный ток напряжением 12 В и общей номинальной мощностью 60 Вт.
Наличие чугунной конфорки на верхней горизонтальной поверхности позволяет разогревать и готовить пищу.
Небольшие размеры и вес печи позволяют перевозить и устанавливать ее в любом доступном помещении.
Печь изготовлена из жаростойкой высоколегированной стали с температурой начала окалинообразования 750°С, что значительно увеличивает ресурс печи.
В комплект поставки входит два присоединительных кабеля для подключения различных портативных устройств, один с разъемами «автомобильный прикуриватель» и USB (на 5 вольт), второй — зажимы «крокодил».
За счёт технических усовершенствований и использования ТЭГов нового поколения вес печи уменьшился на 17 кг, а цена сократилась почти вдвое.

 

Apraksts ražotāja mājas lapā >>


( + ) palielināt


 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi