Šodien vārdadienu svin:Raivis, Raivo, Maksis
Latviski

Putu polietilēns
Izdrukāt

Pepi Reflekt Plus (divpusējais) 5mm 60m2
lai mansardā vasarā būtu vēss, bet ziemā silts


Kods:645_16822
Preces tips:Pepi Reflekt
Biezums:5 mm
Rullī:60 m2 (3.07 €/m2)
Platums:1.2 m
Garums:50 m
Iepakojums:rullis 
Cena rullī:183.95 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      

Pepi Reflekt ir atstarojošā siltuma izolācija, kas paredzēta sienu siltinašanai, grīdu siltināšanai, starpstāvu pārsegumu betona konstrukcijām, jumtu siltināšanai, pirts siltināšanai un t.t. Materiāli ražoti ar termosavienošanas metodi, tie ir homogēni.

Atstarošanas koeficentrs - 96%
Darba temperatūra - -40grādiC ldz +100grādiC
Siltumvadītspējas koeficentrs - 0,037W/mK
Materiāla biezums – 2mm,3mm;5mm;8mm,12mm
Iepakojuma daudzums(rullī) - 60m2
Ruļļa platums - 1200mm

Minimāls biezums pie maksimāla siltumizolācijas efekta, laba skāņas izolācija, nerodas kondensāts, tam nav rasas punkta, ūdens necaurlaidīgs un neuzsūcošs, tātad arī nesasalstošs, nenosēžas un nenoveco, tātad ilgmūžīgs, veselībai nekaitīgs, neizraisa nekādas alerģijas , ekoloģiski nekaitīgs, nepievelk baktērijas, netīrumus, nesmaržo, arī grauzēji to neaiztiek, saglabā telpu siltu ziemā un vēsu vasarā.Pepi Reflekt materiāli ir vienkārši ieklājami, vajadzīgs ir tikai nazis un skavotājs.šuvju savienošanai izmanto alumīnija līmlentu. Pepi Reflekt materiālu nelielais biezums ļauj ietaupīt platību un samazināt būvkonstrukciju biezumu.Tas uzlabo skaņas izolāciju un palīdz Jums taupīt enerģiju.
 

Jumtu, mansardu siltināšana.

 

PEPI REFLEKT PLUS 5 mm atstarojošo siltumizolāciju jumtu siltināšanai var lietot divējādi:

Vienlaidus pāri spārēm, stiprinot to ar skavām vai nelielām nagliņām. Tad ar 15 – 20 mm biezu latu palīdzību veido gaisa šķirkārtu, kas nepieciešama, lai darbotos atstarojošais efekts. Pie izveidotā latojuma stiprina ģipškartona plāksnes, dēlīšus vai citus apdares materiālus. Ļoti svarīgi ir ar alumīnija līmlentu rūpīgi salīmēt izolācijas materiāla salaidumu vietas, lai pasargātu masīvo izolāciju un koka konstrukcijas no ūdens tvaika piekļūšanas.

Starp spārēm – ar 15 – 20 mm atkāpi no spāru malas. Šādā veidā apdares materiālus ir iespējams stiprināt tieši pie spārēm un gaisa šķirkārtas veidošanai nav nepieciešami papildus materiāli. Lietojot PEPI REFLEKT PLUS, nav nepieciešama papildus tvaika izolācija, jo alumīnija folija ir ideāla tvaika barjera.

Karkasa ēku sienu siltināšana.

Siltinot karkasa ēku sienas, jārīkojas līdzīgi kā siltinot jumtus.
5 mm bieza PEPI REFLEKT PLUS atstarojošā siltumizolācija karkasa ēkas sienas siltumpretestību palielina par 30 – 40%.

 

Pirtis.

 

Īpaši efektīva ir PEPI REFLEKT atstarojošās izolācijas izmantošana pirtīs. Šādi siltinātas lāvas telpas uzsildīšanai, nepieciešams mazāk laika un kurināmā.
Pirts siltināšanai ieteicams lietot PEPI REFLEKT PLUS 5 mm materiālu kombinācijā ar masīvo izolāciju. (skatīt masīvās izolācijas ražotāju ieteikumus)
Starp apdari un atstarojošo virsmu obligāti jāatstāj 15 – 20 mm plata gaisa šķirkārta un ar alumīnija līmlentu rūpīgi jāaizlīmē izolācijas salaiduma vietas, lai novērstu ūdens tvaiku nokļūšanu masīvajā izolācijā un nesošajās konstrukcijās.

 

Apkures radiatoru ekrāni.

 

Aiz apkures radiatora novietota atstarojošās izolācijas loksne rada efektu, kas it kā „iznes” to telpas vidū un palielina tā siltuma atdevi par 20 – 25%.
Šāda vienkārša procedūra paaugstina telpas temperatūru par 1 – 2 grādiem.

Ventilācijas sistēmas , gaisa vadi.

Ventilācijas sistēmu gaisa vadu izolēšanai izmanto PEPI REFLEKT PLUS 5 mm un PEPI REFLEKT ADH.

Strādājot ar šiem materiāliem nav nepieciešami speciāli instrumenti un aizsardzības līdzekļi. Pateicoties to vieglumam, stiprināšana, arī pie liela izmēra gaisa vadiem, ir vienkārša. Salaiduma vietas rūpīgi jānolīmē ar alumīnija līmlentu.

PEPI REFLEKT ADH ir ar pašlīmējošu virsmu, un to klāj tieši uz gaisa vada.

PEPI REFLEKT PLUS 5 mm materiālam nepieciešamo gaisa šķirkārtu veido no putu polietilēna slejām, ko gredzenu veidā aptin ap gaisa vadu 30 – 60 cm atstatumā.

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi