Šodien vārdadienu svin:Junora, Anslavs
Latviski

Aizsarglīdzekļi kokam
Izdrukāt

Aura Biostop
KOKSNES DZIĻUMGRUNTS


Parametrs:   Krāsa: Nenoteikta  Nenoteikta 
Kods:AuraBiostop/0,7L
Ražotājs:ESKARO
Preces tips:Aura Biostop
Fasējums:bundža/iepak. 12gb 
Iepakojumā:2.7/ 9 L 
Cena:14.40 € 

Modelis:  2.7 LDaudzums:      

KOMPLEKSA AIZSARDZĪBA PRET PELĒJUMU, ZILĒŠANU, SĒNĪTES UN INSEKTIEM
DZIĻA IESŪKŠANĀS KOKSNES STRUKTŪRĀ
UZLABO DEKORATĪVĀ SEGUMA ADHĒZIJU PIE KOKA VIRSMAS

Nozīmīgums

AURA BIOSTOP – grunts, pasargā koksni no biloģiskiem kaitējumiem. Pasargā koksni no pūšanas, pelējuma, zilēšanas, tāpat no insektu kaitējuma. Paredzēts koksnes gruntēšanai, pirms seguma sastāva AURA uzklāšanas. Aizsarglīdzeklis BIOSTOP atbilst EN152.1 „Aizsardzība pret zilēšanas sēnītes” un EN113 „Aizsardzība pret pūšanas šēnītes”standarta prasībām. Pateicoties speciālo komplekso biocīdu saturam, BIOSTOP droši pasargā koksni no dažādiem mikroorganismiem, tai skaitā: Aspergillus niger, Aurebasidium pullulans, Penicillium funiculosum, Ulocladium consortiale, Chlorella fusca, Stichococcus bacillaris, Coniophora puteana, Gloeophyllum trabeum, Poria placenta, Coriolus versicolor u.c. AURA Biostop piemīt augsta iesūkšanās spēja. Pastiprina pārklāšanas kārtas adhēziju. Nerekomendē kā patstāvīgu segumu.

Pielietošana

Paredzēts jaunu neapstrādātu vai no vecā seguma attīrītu virsmu apstrādei (sienu paneļi, apšuves dēļi, sētas, durvis, logu rāmji u.c. izstrādājumi un konstrukcijas), tāpat arī DSP, saplāksnim un finierim.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (mitrums mazāk par 20%) un rūpīgi attīrītai no netīrumiem, putekļiem un taukiem. No agrāk krāsotām virsmām notīrīt ar birsti, skrāpi vai fēnu visu veco krāsu. Puvušos dēļus nomainīt pret jauniem. Tumsnējošās vietas notīrīt.

Uzklāšana

Grunti samaisīt un uzklāt 1-2 kārtās ar otu, rullīti vai liešanu pie temperatūras ne zemāk par 50C. Galus apstrādāt līdz piesātinājumam. Neuzsūkto grunti notīrīt ar lupatu, nepieļaujot „taukainas” plēves veidošanos uz virsmas, jo pretējā gadījumā var pasliktināties seguma kārtas adhēzija. Apstrādāto virsmu var krāsot ar ūdens dispersijas krāsām ne atrāk kā pēc 3-5 diennaktīm, ar sastāviem AURA, tapat alkīda un eļļas krāsām ne ātrāk kā pēc 12 stundām.

Darba instrumentu tīrīšana,šķīdinātājs

Vaitspirts, terpentīns

Patēriņš

Zāģēta virsma – 4-6 m2/ l

Ēvelēta virsma – 8-10 m2/ l

Liešanas veidā -30-60 m2 / l, apstrādes laiks - 1 stunda.

Žūšanas laiks

6-10 stundas stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 0,8 g / cm3

Cietvielu saturs

~10%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā.

Piesardzības pasākumi

Ugunsnedrošs. Kaitīgs apkārtējai videi. Norijot var izraisīt plaušu kaitējumu. Atkārtota lietošana var izraisīt ādas sausumu un sasprēgāšanu. Var izraisīt alerģiju. Indīgs ūdens organismiem, var izraisīt ilgstošu negatīvu ietekmi ūdens videi. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera, putu CO2 ugunsdzēšamos, neizmantot ūdeni. Norīšanas gadījumā neizraisīt vemšanu, nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot produkta taru vai etiķeti. Neliet kanalizācijā.

 

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi