Šodien vārdadienu svin:Junora, Anslavs
Latviski

Aizsarglīdzekļi kokam
Izdrukāt

Eskaro Aura Top wood, 0.75L
KOKSNES AIZSARDZĪBAS LĪDZEKLIS


Kods:58_20959
Ražotājs:ESKARO
Fasējums:bundža 
Iepakojumā:0.7L 
Cena:5.26 € 

Daudzums:      

RŪPĒJAS PAR VĒRTĪGĀM KOKSNES SUGĀM
RADA ŪDENS ATGRŪDOŠU BARJERU PORĀS
LIELISKI IZCEĻ KOKA DABISKO SKAISTUMU
TONĒJAMA 60 KRĀSĀS

 

Nozīmīgums

AURA TOP WOOD – uz naturālas lineļļas bāzes līdzeklis koka virsmu aizsardzībai un apkopei ārējos darbos. Piemērojas zem spiediena mērcētai un termiski apstrādātai koksnei, virsmām no cietas (lapu) un vērtīgas koksnes sugas, tāpat arī neapstrādātas virsmas no visām koksnes sugām. Sastāvs dziļi iesūcas, radot ūdens atgrūdošu barjeru koka porās un kapilāros. Virsma, kas apstrādāta ar Aura Top Wood, iegūst efektīvu dekoratīvu izskatu un spēju stāties pretī kaitīgām atmosfēras iedarbībām.

Pielietošana

Sastāvs paredzēts koka izgatavojumu un konstrukciju apstrādei: dārza mēbeles, durvis, terase, sētas, kāpnes u.c., tāpat arī koka apšuves dēļiem, kokmateriāliem un baļķiem.

Virsmas sagatavošana

Virsmai ir jābūt sausai (mitrums mazāk par 20%) un rūpīgi attīrītai no netīrumiem, putekļiem un taukiem. No agrāk krāsotām virsmām notīrīt ar birsti, skrāpi vai fēnu visu veco krāsu. Puvušos dēļus nomainīt pret jauniem. Tumsnējošās vietas notīrīt ar birsti, skrāpi vai smilšpapīru.  Lai gruntētu neuzsūcošas koksnes, ieteicams izmantot Aura Biostop sastāvu.

Uzklāšana

Sastāvu samaisīt un uzklāt 2-3 kārtās ar otu vai sūkli ar starpposmu žāvēšanu. Sastāvu uzklāt vienmērīgi, lai neveidotos neapstrādātas vietas. Īpaši rūpīgi apstrādāt galus. Krāsojot virsmas, kas agrāk apstrādātas ar koksnes aizsardzības līdzkeļiem, rekomendējas izvēlēties tādu pašu vai līdzīgu toni. Virsmas, kas pakļautas atmosfēras iedabībai visu gadu, ieteicams apstrādāt katru gadu.

Darba instrumentu tīrīšana

Vaitspirts

Patēriņš

~ 6-10 m2/ l

Žūšanas laiks

5-10 stundas stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

~ 0,85 g / cm3

Cietvielu saturs

~30%

Tonēšana

ESKAROCOLOR sistēma.

Uzglabāšana

3 gadi cieši noslēgtā tarā.

Piesardzības pasākumi

Ugunsnedrošs. Kaitīgs. Norijot var izraisīt plaušu kaitējumu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no nokļūšanas uz ādas. Ugunsgrēka gadījumā izmantot pulvera, putu CO2 ugunsdzēšamos, neizmantot ūdeni. Norīšanas gadījumā neizraisīt vemšanu, nekavējoties doties pie ārsta, uzrādot produkta taru vai etiķeti. Neliet kanalizācijā.

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi