Šodien vārdadienu svin:Junora, Anslavs
Latviski

Aizsarglīdzekļi kokam
Izdrukāt

Eskaro Gaišā darvas eļļa


Parametrs:   Krāsa: Nenoteikta  Nenoteikta 
Kods:58_20956
Ražotājs:ESKARO
Fasējums:kanna 
Iepakojumā:3/ 10 L 
Cena:21.49 € 

Modelis:  3LDaudzums:      

AIZSARGĀ KOKSNI NO ATMOSFĒRAS IEDARBĪBAS
DZIĻI IESŪCAS KOKSNĒ
VEIDO ŪDENS ATGRŪDOŠU VIRSMU

 

Pielietošana

Darvas eļļa tiek pielietota koksnei, kurai veikta vakuuma vai termiskā apstrāde, tāpat arī neapstrādātām visām šķirnes koksnēm. Var apstrādāt laivas un jahtas, rāmjus, apšuves dēļus, dārza mēbeles, terases, verandas, sētas utt. Neizmatot lakotām un krāsotām virsmām.

Īpašības

Sastāva krāsa – gaiši brūna.

Darvas eļļa – sastāva pamatā dabas sveķi, lineļļa un priežu darva, aizsardzībai un dekoratīvai apdarei koka virsmām ārdarbos. Labi iesūcas kosknē, aizargājot to no kaitīgas atmosfēras iedarbības. Galīgā seguma krāsa atkarīga no uzklājamo kārtu skaita un apstrādājamās koksnes virsmas krāsas.

Virsmas sagatavošana

Virsmai jābūt sausai (mitrums ne vairāk kā 20%) un attīrītai no netīrumiem, taukiem un putekļiem, tāpat tā nedrīkst būt pakļauta sēnītes infekcijai. Tumsnējās virsmas vietas attīrīt ar birsti, skrāpi un smilšpapīru. Sapuvušos dēļus nomainīt uz jauniem. No agrāk krāsotām virsmām notīrīt veco krāsu. Koksnes tīrīšanai un balināšanai izmantot līdzekli AURA Wood Cleaner.

Uzklāšana

Sastāvu neatšķaidīt. Pirms uzklāšanas rūpīgi samaisīt. Uzklāt vienmērīgi no malas līdz malai, gar koksnas šķiedrām. Īpaši rūpīgi apstrādāt galus. Neuzsūkto eļļu no virsmas notīrīt ar lupatu. Uzklat 1-4 kārtas ar starpslāņu sastāvu slīpēšanu atkarībā no kvalitātes un koka virsmas izmantošanas apgabala. Virsmas, kuras pakļautas atmosfēras iedarbībai visu gadu, ieteicams apstrādāt katru gadu.

Darba instrumenti

Ota, lupata, sūklis. Pēc darba beigām nomazgāt ar teprentīnu.

Darba temepratūra

Virs 50 C, gaisa mitrums ne vairāk kā 80%.

Patēriņš

~5-10 m2/ l – ēvelēta koksne, 3-5 m2/ l – zāģēta koksne.

Žūšanas laiks

1-7 diennaktis atkarībā no laika apstākļiem un koksnes stāvokļa (uzklājot ar otu).

Sausais atlikums

~98%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā vēsā vietā.

Utilizācija

Uzliesmojošs. Kaitīgs ieelpojot, nonākot saskarē ar ādu un norijot. Kairina acis un ādu. Saskaroties ar ādu, var izraisīt paaugstinātu jūtīgumu (alerģiju). Toksisks ūdens organismiem, var radīt ilglaicīgu nelabvēlīgu ietekmi ūdens videi. Sargāt no bērniem. Izmantot piemērotu aizsargapģērbu un aizsargcimdus. Izmantot tikai labi vēdināmās telpās. Ja norīts, neizraisīt vemšanu, uzreiz meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai marķējumu. Produkts satur lineļļu. Iespējama eļļaina papīra vai lupatas pašaizdegšanāš. Eļļaino lupatu savākt ugunsdrošā konteinerā. Krāsas iepakojumu, kā arī parastos sausos atlikumus un bīstamos škidros atkritumus utilizēt saskaņā ar vietējo likumdošanu.

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi