Šodien vārdadienu svin:Junora, Anslavs
Latviski

Aizsarglīdzekļi kokam
Izdrukāt

Eskaro MULDVÄRV, 10L
TRADICIONĀLI ŪDENĪ ŠĶĪSTOŠA KRĀSA


Kods:58_20958
Ražotājs:ESKARO
Fasējums:spainis 
Iepakojumā:10L 
Bāze:ūdens 
Cena:37.99 € 

Daudzums:      

Pielietošana

Tradiocināla ūdenī sķīstošā krāsa „Zviedrijas zemes krāsa”, izgatavota uz dabas komponentu pamata, paredzēta koka virsmu krāsošanai ārdarbos (žogi, āra baļķu sienas, apšuves dēļi, koka konstrukcijas u.c.). Krāsas tiek piemērotas jaunām vai agrāk ar emaljas krāsām krāsotām koka virsmām.

Īpašības

Viegli uzklājama, tādēļ neprasa īpašu virsmas sagatavošanu. Veido absolūtu gaisa caurladību, pilnīgi matētu segumu. Ilgstoši pasargā virsmu no kaitīgas atmosfēras iedarbības, pelējuma un zilēšanas. Virsmas dekoratīvu un aizsargājošu īpašību saglabāšanai, krāsu Muldvärv pietiek atjaunot pēc 8-10 gadiem. Īpaši ieteicama krāsa ir vecu baļķu un zāģētu virsmu apstrādei. Krāsa neizslēdz koksnes samitrināšanos lietus laikā. Tāpēc plānas koka detaļas āra apdarei, piem., logu stenderes utt. nepieciešams saglabāt, krāsojot ar piemērotu akrila vai eļļas krāsu. Neizmatot tiko ēvelētai skujkoku virsmai vai eļļainai koka virsmai, tāpat arī virsmām, kas nav no koka.

Virsmas sagatavošana

Nekrāsota virsma. Notīrīt no putekļiem, netīrumiem, zāģu skaidām. Vieta, kuru skāris pelējums, notīrīt ar birsti vai skrāpi un apstrādāt ar līdzekli BIOTOL, noskalot ar ūdeni un izžāvēt. Iepriekš krāsotas virsmas. Virsmas, kas agrāk krāsotas ar eļļas, alkīda vai lateksa krāsām, attīrīt no vecā seguma. Vieta, kuru skāris pelējums, notīrīt un apstrādāt ar līdzekli BIOTOL, noskalot ar ūdeni un izžāvēt. Vecus sapujušus dēļus nomainīt uz jauniem. Virsmas sagatavošanai, kas agrāk krāsota ar emaljas krāsu, pietiek ar attīrīšanu no vecās krāsas, putekļiem, netīrumiem utt.

Uzklāšana

Krāsu rūpīgi samaisīt, nepieciešamības gadījumā atšķaidīt ar ūdeni (līdz 5%). Uzklāt 1-2 kārtas ar otu, rūpīgi sadalot pa virsmu, lai neatstātu nenoklātus laukumus. Izvairīties no augstas temperatūras, tiešiem saules stariem, tāpat lietus un miglas laika.

Darba instrumenti

Ota, pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.

Darba temepratūra

Virs 50 C

Šķīdinātājs

Ūdens, līdz 5%

Patēriņš

3-5 m2/l

Žūšanas laiks

4-24 stundas pie temperatūras 200  un gaisa mitruma 50%.

Blīvums

 

Sausais atlikums

 

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Izžuvušas krāsas atlikumus jāutilizē, kā sadzīves atkritumi, polimēra taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

Gaistošās organiskās vielas

Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 150 g/L (2007)

                                                       130 g/L (2010)

Max saturs                                130 g/L

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi