Šodien vārdadienu svin:Helmuts, Zina, Zinaida
Latviski

Specifiskās
Izdrukāt

ESKARO Akzent
ĪPAŠI MITRUMIZTURĪGA AKRILA KRĀSA


Parametrs:   Krāsa: Nenoteikta  Nenoteikta 
Kods:Akzent/0.9
Ražotājs:ESKARO
Preces tips:Eskaro Akzent
Fasējums:spainis 
Iepakojumā:2.7/ 9L 
Cena:21.49 € 

Modelis:  2.7LDaudzums:      
Pielietošana
Akrila krāsa paredzēta iekšdarbu veikšanai jaunām vai agrāk ar lateksa, alkīda vai eļļas krāsām krāsotām virsām no betona, gāzbetona, ģipškartona plāksnēm, tāpat arī špaktelētām, apmestām un aplīmētām ruļļu apdares materiālu virsmām. Pielietošana: griestiem un sienām telpās ar augstām ekspluatācijas un higiēnas prasībām, tāpat mitrās telpās, kur uz virsmas iespējama mitruma kondensācija (vannas istaba, virtuve, veļas mazgātuve, baseini, ražošanas telpas, slimnīca, skola utt.).
Īpašības
Veido hidrofobu pārklājumu, izturīga pret berzi (1 klase pēc DIN EN13300) un biežu mazgāšanu ar profesionāliem mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļiem. Piemīt laba segtspēja. Satur antibakteriālas un pretpelējuma piedevas.
Matējuma pakāpe
Pusspīdīga
Pielietojums
Krāsojamai virsmai jābūt attīrītai no trausla un loboša materiāla, netīrumiem, taukiem un putekļiem. Izturīgus vecos alkīda substrātus noslīpēt līdz matējumam, putekļus rūpīgi notīrīt. Nevienmērības, plaisas un caurumus aizšpaktelēt. Virsmu nomazgāt ar 2–5% % sodas šķīdumu vai amonjaka šķīdumu saturošiem mazgāšanas līdzekļiem, noskalot ar ūdeni un nosusināt. Nepieciešamības gadījumā izmantot līdzekli pret pelējumu BIOTOL E. Veicot apdari mitrās telpās izmantot, mitrumizturīgo špakteli AQUA FILLER, mitrumizturīgo grunti AQUASTOP.
Uzklāšana
Pirms uzklāšanas krāsu rūpīgi izmaisīt. Tonētu krāsu vēlams izmaisīt vienā tarā. Uzklāt divās kārtās ar rullīti vai smidzinātāju (uzgaļa garums 0,021 – 0,027’’, spiediens 120 - 150). Krāsošanai ar smidzinātāju, krāsu sķīdināt ar ūdeni līdz viskozitātei 5–10%. Krāsošanas laikā censties saglabāt „slapjas malas”, nepieļaujot ātru krāsas izžūšanu.
Darba instrumenti
Rullītis, smidzinātājs. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni.
Darba temepratūra
Virs 10C
Saistviela
Kopolimērs
Šķīdinātājs
Ūdens
Patēriņš
6 - 8 m2/ l
Žūšanas laiks
Otrās kārtas uzklāšanai – 2 – 3 stundām pie temperatūras 20C un gaisa mitruma 50%. Pārklājums izturību iegūst apmēram pēc 3 – 4 nedēļām.
Nodilumizturība pret mitru tīrīšanu
1 klase pēc DIN EN13300, 200 cikli, < 5 mikroni
Blīvums
~ 1,2 kg / l
Sausais atlikums
~ 45%
Uzglabāšana
3 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.
Tonēšana
ESKAROCOLOR sistēma.
Utilizācija
Satur biocīdus (IPBC, Bronopols), nepārsniedzot 0,2%. Neliet kanalizācijā, ūdenkrātuvēs, uz augsnes. Produkta atlikumus un taru utilizēt kā sadzīves atkritumus.
Gaistošās organiskās vielas
Pieļaujamais saturs sastāvam (l/a) 100 g/L (2010)
Max saturs                                100 g/L

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi