Šodien vārdadienu svin:Vilhelms, Vilis
Latviski

Špakteles. Gatavās
Izdrukāt

Universālā špaktele SHEETROCK 28kg (zaļā)


Kods:SHEETROCK28_zals
Ražotājs:SHEETROCK
Preces tips:SHEETROCK
Svars:28 kg
Cena:20.85 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      

Lietošanai gatava špaktelēšanas tepe

 
 • Daudzveidīgs pielietojums: papīra šuves lentes iestrādei, virsmas špaktelēšanai, divu ģipškartona plātņu pielīmēšanai
 • Lieliski izmantojama apmetuma plaisu labošanai un nelīdzenu virsmu špaktelēšanai
 • Blīvums 1,65 kg/l
 • Pieejams 28; 20 un 5,4 kg spaiņos

Produkta apraksts

SHEETROCK® gatavā universālā špaktelēšanas tepes sastāvā ir vinila saistvielas un citi komponenti, kas nodrošina labākus ekspluatācijas parametrus nekā parastie gatavie samaisītie produkti.

Tā kā Knauf AMF uzņēmumos izgatavotie maisījumi uz vinila un polimēra bāzes ir sajaukti viendabīgā krēmveida konsistencē, tos raksturo lieliska izslīde un saistspēja, kā arī viegla iestradājamība. Tos var lietot tieši no trauka, un tiem ir vajadzīga tikai minimāla samaisīšana, atšķaidīšana un atkārtota sajaukšana.

Gatavā šuve veidojas ātri, viegli un ir viendabīga, līdz ar to samazinās darba izmaksas, kā arī tiek iegūts labāks izskats un augstāka darba kvalitāte

Priekšrocības

 • Gatavā maisījuma lietošanas ērtības un ekonomija:
  Rūpnīcā samaisīta tepe garantē augstu kvalitāti. Krietni samazināts samaisīšanai un slīpēšanai nepieciešamais laiks
 • Labāka izslīde, teicama saistspēja:
  SHEETROCK® universālās špaktelēšanas tepei ir raksturīga ārkārtīgi vienkārša izmantojamība, laba plaisizturība un teicama adhēzija. Izcila saistspēja saglabājas pat mitros darba apstākļos, kas bieži vien negatīvi ietekmē citu teplu piesaistīšanas spēju.
 • Mazāk zudumu:
  SHEETROCK® universālajās špaktelēšanas tepei sviesta konsistence mazina pilēšanas iespēju un līdz ar to koka izstradājumu krāsas izmaiņas risku. Dārgi izmaksājošā darba vietas tīrīšana faktiski ir novērsta. Spainī tepi var uzglabāt mitra maisījuma stadijā un lietot vairākus mēnešus vēlāk.
 • Neliels rukums garantē labāku apdares kvalitāti:
  Ražošanas laikā kontrolētie rukuma parametri nodrošina labāku gatavā darba rezultātu, pie tam bez papildu pūliņiem.
 • Mazāk dekoratīvās apdares problēmu:
  Izmēģinājumi leicina, ka SHEETROCK® universālā špaktelēšanas tepes ir izsturīga pret plaisāšanu lentes malās, veidojas gludas gatavās šuves, sastāvs nemaz ķīmiski nereaģē ar augstvērtīgām krāsām un tapetēm, un tas viss vienkāršo sekojošo dekoratīvo apdari.

Sagatavošana

Ģipškartona plātnes novieto un uzstāda, ņemot vērā ražotājuzņēmuma norādījumus. Aukstā laikā, kā arī ģipškartona plātņu šuvju apdares laikā temperatūrai ekā jāsasniedz vismaz 13oC. Jānodrošina pienācīga vēdināšana, lai varētu iztvaikot mitrums.

Viegli jāsamaisa spaiņa saturs, nepievienojot ūdeni. Ņemiet tepi tieši no trauka stirpinājuma detaļu un stūra uzliktņu pārklāšanai. Ja tepi lieto malu saistīšanai un šuvju apdarei (it īpaši lietošanai ar mehāniskajajiem instrumentiem), vajadzības gadījumā to var atšķaidīt. Ūdens jāpievieno pa 250ml, lai nepieļautu tās pārliecīgu sašķidrināšanos. Tad tā vieli jāsajauc un jāizmēģina uzklāšana pēc katras ūdens devas pievienošanas.

Uzklāšana

Pārklājiet šuvi ar plānu tepes kārtu un iestrādājiet šuves lenti, atstājot apmēram 1mm tepes zem uzliktās malas. Tepei jāļauj izžūt, un tad tā viegli jānoslīpē. Uzklājiet otro tepes kārtu, liekot apmēram 5cm aiz pirmās kārtas. Pēc izšūšanas vajadzības gadījumā tepe viegli jānoslīpē. Uz stiprinājuma detaļu galvām, stūra uzliktņiem un stūru iekšpusē, ja nepieciešams, jāuzklāj vismaz trīs kārtas SHEETROCK® universālās gatavās špaktelēšanas tepes, liekot uz plātnēm un veidojot gludu virsmu.

Dekoratīvā apdare

Virsmas gruntēšana un krāsošana, tekstūras veidošana vai pārklāšana ar tapetēm veicama saskaņā ar lietojamo materiālu ražotāju dotajiem norādījumiem.

Patēriņš

28 kg spainis apmēram 42 m2 vai 100 m2 nepieciešams aptuveni 67,4 kg SHEETROCK® universālā špaktelēšanas tepes

Lejuplādēt

Dokuments

Izmēri

Darbība

SHEETROCK gatavās uiversālās špaktelēšanas tepes datu lapa

(1MB)

Lejuplādē

 


Lūdzam ievērot

 • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
  • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
 • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
 • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi