Šodien vārdadienu svin:Lolita, Vitolds
Latviski

Līmes
Izdrukāt

ESKARO Niiskuskindel Seinaliim 10L
MITRUMIZTURĪGA LĪME SIENU SEGUMIEM


Kods:Niiskuskindel_Seinaliim/10
Ražotājs:ESKARO
Preces tips:Sienu, griestu līmes
veids:MITRUMIZTURĪGA LĪME SIENU SEGUMIEM 
Tilpums:10 L
Cena:9.25 € 

Daudzums:      

Pielietošana

Paredzēta vinilu tapešu un citiem PVC sienas segumiem, poliesteru, minerālu un papīra pamatu, plēvju un stiklauduma līmēšanai uz uzsūcošas vai krāsotas virsmas sausās un ar mitrumu paaugstinātās telpās. Nav paredzēta plastmasas materiālu līmēšanai.

Īpašības

Līmei piemīt laba sākuma salīmēšanas īpašība. Der seguma pielīmēšanai kā „uzlīmēšana” un „pārklāšana”. Satur pretpelējuma piedevu. Balta, pēc izžūšanas caurspīdīga.

Virsmas sagatavošana

Apstrādāmajai virsmai jābūt cietai, sausai, attīrītai no taukiem un putekļiem. Porainas virsmas nogruntēt ar mitrumizolatoru AQUASTOP vai līmi, atšķaidītu ar ūdeni (4:1). Krāsotas virsmas noslīpēt līdz matējumam, putekļus rūpīgi notīrīt. Virsmas izlīdzināšanai rekomendējas izmantot  mitrumizturīgo špakteli AQUA FILLER.

Uzklāšana

Līmi samaisīt. Uzklāt uz līmejamās virsmas ar rullīti, zobšpakteļlāpstiņu vai tapešu otu 1-2 paneļu platumā. Vai uzklāt līmi seguma otrā pusē, sadalot pa paneli no vidus līdz malām. Jebkurā gadījumā jāvadās pēc seguma izgatavotāja instrukcijas.  Segumu pielīmēt ar mitrās līmēšanas metodi. Līmes pēdas nekavējoties novākt ar mitru lupatu. Uzklāšanas laiks: porainai virsmai – 5-15 minūtes krāsotai virsmai – ne vairāk kā 20 minūtes.

Atklātai izturēšanai (pēc līmes uzklāšanas): porainai virsmai - pielīmēt uzreiz, krāsotai virsmai 10-15 minūtēs. Krāsot virsmu ne ātrāk kā pēc 3 diennaktis  pēc pielīmēšanas. Līme iegūst mitrumizturību 1 nedēļu pēc uzklāšanas.

Darba instrumenti

Ota, rullītis, špakteļlāstiņa. Pēc darba beigām nomazgāt ar ūdeni. Sakaltušo līmi notīrīt mehāniski.

Darba temepratūra

Telpas temperatūrai, līmējamai virsmai, materiālam un līmei jābūt vienādai temperatūrai un ne mazākai kā 150 C, gaisa mitrums – ne vairāk par 85%. Žūšanas laikā izvairīties no caurvēja.

Saistviela

Kopolimērs

Šķīdinātājs

Ūdens

Patēriņš

~3-5 m2/ l

Žūšanas laiks

~1-3 diennaktis

Blīvums

~ 1,1 kg / l

Sausais atlikums

~35%

Uzglabāšana

2 gadi cieši noslēgtā tarā. Sargāt no sasalšanas.

Utilizācija

Neliet kanalizācijā, izvairīties no nokļūšanas apkārtējā vidē, lietojot ievērot darba higiēnas noteikumus. Taru jāsavāc priekš otrreizējas pārstrādes, vai jāutilizē kā sadzīves atkritumi.

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi