Šodien vārdadienu svin:Leonida, Leonids
Latviski
Galvenā   »   APKUREI   »   RADIATORI   »   ELEKTRISKIE   »   Stacionārie

Stacionārie
Izdrukāt

Adax VP1125 KT elektriskais konvektors


Kods:VP1125KT
Ražotājs:ADAX (Norvēģija)
Preces tips:ADAX VP11..KT
Jauda:2500 W
Garums:1175 mm
Augst.:420 mm
Apsilde pie griestu h=2,5m:30-40 m2
Krāsa:balts 
Cena:102.42 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      

Sērijas VP11 konvektori - tā ir optimāla izvēle, ja Jums ir nepieciešama efektīva, droša un ne dārga apsildes ierīce.  Konvektori palīdzēs Jūsu mājās radīt komfortu un mājīgumu, kas īpaši nepieciešams vēsajos gadalaikos. Eiropiskais dizains iederēsies jūsu interjerā, bet īsta norvēģu kvalitāte ļaus sildītāju izmantot daudzu gadu garumā. Šīs sērijas konvektoriem ir maksimāli vienkārša konstrukcija un mehāniskais vai elektroniskais termostats. Termostats nodrošina precīzu temperatūras regulēšanu, bet ciparu skala rokturī atvieglo tās uzstādīšanu. Konvektors ADAX VP10 ir pilnīgi drošs izstrādājums: tam ir aizsargs pret pārkaršanu (pie nejaušas sildītāja pārklāšanas vai nosegšanas) ar automātisku pārslēgšanos un tas saglabā zemu priekšējo pārsegu. Pateicoties mūsdienīgai tena (sildelementa) konstrukcijai ,konvektors nesadedzina skābekli un nerada putekļus, tas palīdzēs Jūsu mājās saglabāt tīru gaisu. Ņemot vērā šo sildītāju uzticamību un efektivitāti, arī cenas ziņā tie ir izdevīgi. Termostats nodrošina precīzu temperatūtas kontroli, bet ciparu skala padara to viegli uzstādāmu, lai  gan, bez enerģijas taupīšanas iespējas. Temperatūras regulācijas diapazons 6 - 30°C.
Konvektoriem ir iesl./izsl. slēdzis, aizsardzība pret pārkaršanu ar automātisku pārslēgšanos un 1,5 m garš kabelis ar kontaktdakšu elektrības pieslēgumam caur rozeti. Konvektori ir viegli montējami pie sienas ar kronšteiniem. Pateicoties kronšteinu konstrukcijai, konvektorus var atliekt uz priekšu, nenoņemot tos no sienas, lai veiktu tīrīšanu. VP11 sērijā tiek ražoti modeļi ar jaudu no 500 līdz 2500W. 
Konvektoru ADAX VP11 galvenā priekšrocība, salīdzinājumā ar citiem sildītājiem, ir izturība pret krasām sprieguma izmaiņām. Viena no ADAX Standard priekšrocībām ir konvektoru kompaktums. Jūs patstāvīgi varēsiet uzstādīt sildītāju pie sienas ar kronšteinu vēlamajā vietā, nesamazinot brīvo platību telpā, kas ir īpaši svarīgi, ja telpa ir neliela. Pateicoties kronšteinu konstrukcijai, konvektorus var atliekt uz priekšu, nenoņemot tos no sienas, lai veiktu tīrīšanu. 
Konvektori ADAX VP11 ir pilnīgi droši izstrādājumi: tiem ir aizsardzība pret pārkaršanu (pie nejaušas sildītāja pārsegšanas vai apklāšanas ar kaut ko) ar automātisku pārslēgšanos, tie saglabā zemu temperatūru priekšējam pārsegam, kas padara sildītājus drošus bērniem. Pateicoties mūsdienīgai tena (sildelementa) konstrukcijai , konvektors nesadedzina skābekli un nerada putekļus, tas palīdzēs Jūsu mājās saglabāt tīru gaisu.

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi