Šodien vārdadienu svin:Junora, Anslavs
Latviski

Hidroizolācija
Izdrukāt

GL28 EKOFLEKS Hidroizolējošā grunts 5L


Kods:GL28-5
Ražotājs:EKOFLEKS
Preces tips:Gruntis
Cena:12.62 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      
Paredzēta iekšējo un ārējo virsmu nostiprināšanai un hidroizolācijai. 
 • Nostiprina pamatni
 • Izturīga pret nodilumu
 • Mazina krāsas patēriņu
 • Izturīga pret sārmu iedarbību
 • Tvaikcaurlaidīga
 • Ekoloģiski tīra

Pielietošana

Grunts Ekofleks GL28 ir paredzēta iekšējo un ārējo betona, ķieģeļu, fibrobetona, putubetona, apmetuma un ģipškartona plākšņu (pirms krāsošanas) pamatņu nostiprināšanai un hidrolizēšanai (tiešā un atpakaļejošā virzienā). Nepieļauj mitruma izsūkšanos pamatnes augšpusē un līdz ar to izslēdz slapjo, nikotīna, kvēpu un rūsas traipu parādīšanos uz nokrāsotās virsmas. Paaugstina pamatņu ūdens un atmosfērizturību, veicot celtņu fasāžu krāsošanu, un palielina iekšējo un ārējo slāņu ilggadīgo saglabāšanos. Piejaucot hidroizolējošo grunti cementa, sārmu, ģipša un citām javām, tiek iegūtas virsmas ar hidroizolācijas īpašībām.

 

 

Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūkšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai. Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušām virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL28 ir nepieciešams kārtīgi samaisīt. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti. Stipri iesūcošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notīrīt ar organisku šķīdinātāju.
 
Lietošanas un glabāšanas nosacījumi

Darbus veikt pie virsmas temperatūras no +50С  līdz +350С.

Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no +50С līdz +350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš - 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.

 
Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai paredzētos konteineros, atkārtotai pārstrādei. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības vai saimniecības atkritumus.
 
Drošības noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja produkts ir ticis acīs, nekavējoties izskalot tās ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
 

 

 

Tehniskie dati
 
Sastāvs:
Ūdens polimēra dispersija,  modificējošās piedevas
Blīvums:
1,00 - 1,02 gr/cm3
pH:
7,0 – 8,0
Vidējais daļiņu izmērs:
0,1 mkm
Krāsa:   
Rozā
Pamatnes un gaisa temperatūra:
no +50С līdz +350С
Nožūšanas laiks:
no 3 līdz 4 stundām
Patēriņš:              
no 0,1 līdz 0,2 l/m2 atkarībā no virsmas porainības
Derīguma termiņš:
12 mēneši
Iepakojums: 
2L; 5L; 10L
Sertificēts Latvijā

 

Lietošanas instrukcija

 


Lūdzam ievērot

 • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
  • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
 • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
 • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi