Šodien vārdadienu svin:Ilgonis, Adolfs
Latviski

Apmetums. Dekoratīvais
Izdrukāt

AL81 EKOFLEKS Dek.apmetums, silikona bāze "akmentiņš" 1.5mm (ton.gr. C) -30kg


Kods:AL81-30-C
Ražotājs:EKOFLEKS
Preces tips:EKOFLEKS Silikona dekoratīvie apmetumi
Tilpums:30 kg
Krāsa:180 toņi 
Nožūšanas laiks:12-36 h
Patēriņš:2,4-2,6 kg/m2
Cena:81.65 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      

 

Plānkārtas silikona dekoratīvais apmetums ar “akmentiņu” faktūru, paredzēts ēku dekoratīvai apdarei kā iekštelpās tā ārpusē. Grauds 1,5 mm.

  • Augsta tvaika caurlaidība
  • Augsta izturība pret apkārtējās vides agresīvu faktoru iedarbību
  • Izturīgs pret nodilumu un triecienslodzi
  • Izturīgs pret sārmu iedarbību
  • Ekoloģiski tīrs

Pielietošana

Augsti kvalitatīvs plānkārtas apmetums paredzēts ēku dekoratīvai apdarei kā iekštelpās, tā arī ārpusē. Veido īpaši stabilu un elastīgu virsmu ar augstu izturību pret mehāniskajām slodzēm un pret apkārtējās vides iedarbību, tādu kā: UV-staru iedarbība, nodilums, gaisa temperatūras svārstības, jūras gaisa un netīra gaisa iedarbība. Īpaši noturīgs pret nosmērējumiem. Augsta tvaika caurlaidība. Hidrofobs. Izturīgs pret mazgāšanu. Īpaši efektīvs pielietojot saistīto siltināšanas sistēmu. Laba adhēzija pie pamatnēm. Tiek lietots uz visām līdzenajām, minerālajām virsmām tādām kā: betons, putubetons, keramzītbetons, apmestas virsmas, kā arī ģipškartona plāksnes, skaidu plāksnes utt.

Lietošanas instrukcija

Virsmai jābūt līdzenai, sausai un tīrai, bez tauku, eļļas, vaska un citiem adhēziju mazinošiem traipiem, kā arī bez redzamiem bojājumiem, iedobumiem vai iespiedumiem. Veco krāsu kārtu atlikumi ir jānotīra. Ģipša virsmas, ģipša plāksnes un skaidu plāksnes jāapstrādā ar grunti Ekofleks GL25. Vecas un porainas virsmas vispirms tiek nogruntētas ar grunti Ekofleks GL27. Gadījumā, ja ir parādījusies sēnīte vai pelējums, bojātās vietas apstrādāt ar antibakteriālo grunti Ekofleks GL29. Pirms dekoratīvā apmetuma uzklāšanas virsma ir jānogruntē ar gruntskrāsu zem dekoratīvā apmetuma Ekofleks GL33. Dekoratīvo apmetumu drīkst klāt uz virsmas tikai pēc pilnīgas Ekofleks GL33 nožūšanas. Pirms lietošanas dekoratīvais apmetums Ekofleks AL81 ir kārtīgi jāsamaisa, līdz iegūstat viendabīgu masu. Atkarībā no lietošanas apstākļiem maisījuma konsistenci var mainīt, pielejot nelielu daudzumu tīra ūdens un atkārtoti kārtīgi samaisot. Dekoratīvais apmetums tiek uzklāts uz sagatavotām virsmām ar gludu, nerūsējošu rīvdēli, 60° leņķī. Kārtas biezumam ir jāatbilst grauda lielumam. Apmetuma atlikumi ir jānoņem un jāsajauc spainī. Kad apmetums vairs nelīp pie instrumenta, virsma jāpierīvē ar plastmasas rīvdēli. Faktūra tiek veidota ar apļveida rīvdēļa kustībām. Dekoratīvais apmetums ir jāuzklāj pēc metodes “mitrs pa mitru”, nepieļaujot norīvētās virsmas nožūšanu pirms kārtējās kārtas uzklāšanas. Darbi pie vienas virsmas jāveic nepārtraukti. Darbu veikšanas un materiāla nožūšanas laikā  apmesto virsmu pasargāt no tiešo saules staru, lietus un stipra vēja iedarbības. Nav pieļaujams lietot sarūsējušus instrumentus un taru. Materiālu nedrīkst sajaukt ar citiem dekoratīvajiem apmetumiem un krāsām. Instrumenti ir jānomazgā ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Sacietējušo dekoratīvo apmetumu var notīrīt tikai mehāniski.

Lietošanas un glabāšanas nosacījumi

Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no +5°С līdz +35°С. Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no +5°С līdz +35°С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš – 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.

Utilizācijas instrukcija

Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai domātos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības atkritumus vai vecās krāsas, arī kā saimniecības atkritumus.

Drošības noteikumi

Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.

Tehniskie dati

Sastāvs:      
Ūdens polimēru dispersija,  modificējošās piedevas, minerālie aizpildītāji
Korekcijas laiks:
ap 20 minūtēm
Blīvums:
1,80 – 1,85 g/сm3
Krāsa:
180 krāsu toņi
Izturība pret temperatūrām:
no -250С līdz +600С
Pamatnes un gaisa temperatūra:
no +50С līdz +350С
Nožūšanas laiks:        
no 12 līdz 36 stundām
Patēriņš:      
no 2,4 līdz 2,6 kg/m2
Derīguma termiņš:
12 mēneši
Iepakojums: 
 30kg
Sertificēts Latvijā

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi