Šodien vārdadienu svin:Lija, Olivija
Latviski

Apmetums. Dekoratīvais
Izdrukāt

CL131 EKOFLEKS Minerālias dekoratīvais apmetums, "akmentiņš", 2; 3 mm, 25 kg


Kods:CL131
Ražotājs:EKOFLEKS
Preces tips:EKOFLEKS Minerālie dekoratīvie apmetumi
Tilpums:25 kg
Krāsa:
Nožūšanas laiks:0.20 h
Patēriņš:3,5-4,0 kg/m2
Cena:8.97 € 

Daudzums:      
Minerālais plānkārtas apmetums ēku apmešanai ārpusē un iekšpisē ar faktūru "akmentiņš".
Grauds: 1,0 mm; 2,0 mm; 3,0 mm.
  • Laba adhēzija pie pamatnēm
  • Izturīgs pret atmosfēras iedarbību
  • Tvaikcaurlaidīgs un hidrofobs
  • Ekoloģiski tīrs
 
Pielietošana
Minerālais apmetums Ekofleks CL131 paredzēts ārējai un iekšējai ēku virsmu dekoratīvai apdarei. Tiek lietots uz visām līdzenajām, minerālajām virsmām, tādām kā: betons, putubetons, keramzītbetons, apmestas virsmas,  ģipsis, ģipškartona plāksnes, skaidu plāksnes utt.. Īpaši efektīvs, pielietojot saistīto siltināšanas sistēmu. Piemīt laba izturība pret sārmu iedarbību.
 
Lietošanas instrukcija
Virsmai jābūt līdzenai, sausai un tīrai, bez tauku, eļļas, vaska un citiem adhēziju mazinošiem traipiem, kā arī bez redzamiem bojājumiem, iedobumiem vai iespiedumiem. Veco krāsu kārtu atlikumi ir jānotīra. Ģipša virsmas, ģipša plāksnes un skaidu plāksnes jāapstrādā ar grunti Ekofleks GL25. Vecas un porainas virsmas vispirms tiek nogruntētas ar grunti Ekofleks GL27. Gadījumā, ja ir parādījusies sēnīte vai pelējums, bojātās vietas apstrādāt ar antibakteriālo grunti Ekofleks GL29. Pirms dekoratīvā apmetuma uzklāšanas virsma ir jānogruntē ar gruntskrāsu zem dekoratīva apmetuma Ekofleks GL33. Dekoratīvo apmetumu drīkst klāt uz virsmas tikai pēc pilnīgas Ekofleks GL33 nožūšanas. 25 kg sauss minerālā apmetuma maisījums tiek sajaukts aptuveni ar 6,5 l ūdens, kamēr izveidojās viendabīga massa. Pēc 10-20 min. maisījumu velreiz labi izmaisa. Sagatavota massa ir jāizlieto 2 stundu laikā. Apmetums tiek uzklāts uz sagatavotām virsmām ar gludu, nerūsējošu rīvdēli, 600 leņķī. Kārtas biezumam ir jāatbilst grauda lielumam. Apmetuma atlikumi ir jānoņem un jāsajauc spainī. Kad apmetums vairs nelīp pie instrumenta, virsma jāpierīvē ar plastmasas rīvdēli. Faktūra tiek veidota ar apļveida rīvdēļa kustībām. Dekoratīvais apmetums ir jāuzklāj pēc metodes “mitrs pa mitru”, nepieļaujot norīvētās virsmas nožūšanu pirms kārtējās kārtas uzklāšanas. Darbi pie vienas virsmas jāveic nepārtraukti. Darbu veikšanas un materiāla nožūšanas laikā apmesto virsmu pasargāt no tiešo saules staru, lietus un stipra vēja iedarbības. Nav pieļaujams lietot sarūsējušus instrumentus un taru. Materiālu nedrīkst sajaukt ar citiem dekoratīviem apmetumiem un krāsām. Instrumenti ir jānomazgā ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Sacietējušo dekoratīvo apmetumu var notīrīt tikai mehāniski.
 
Glabāšanas nosacījumi
Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no +50С  līdz +350С. Uzglabāt sausā telpā, sargāt no mitruma. Atvērto, bēt neizlietoto maisu pēc tam ir hermētiski jānosledz.
Derīguma termiņš – 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
 
Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Materiāla atlikumus ir jāsajauc ar ūdeni un pēc sacietēšanas var uzglabāt ar būvmateriālu atkritumiem.
 
Drošības noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties noskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
 
Tehniskie dati*:
 
Sastāvs: 
Polimērcementa maisījums ar minerālām pildvielām un modifikatoriem
Samaisīšanas proporcijas:
6,5 l ūdens uz 25 kg CL131
Korekcijas laiks ne mazāk:
20 minūtes
Gatavas javas izlietošanas laiks ne mazāk:
 120 minūtes
Pamatnes un gaisa temperatūra:
no +50С līdz +350С
Adhēzija pie betona
> 0,4 N/mm2
Patēriņš atkarībā no grauda:
1,00 mm
2,00 mm
3,00 mm
 
~ 2,2 kg/ m2
~ 3,5 kg/ m2
~ 4,0 kg/ m2
Derīguma termiņš no izgatavošanas datuma:
12 mēneši
Iepakojums: 
25kg
* Visi dati un informācija uzrādīti pie temperatūras +200C un relatīvā gaisa mitruma 60%.

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi