Šodien vārdadienu svin:Romans, Romualds, Romualda
Latviski

Pārsedzes, Armatūra
Izdrukāt

AEROC pārsedze SP 375/200/2000


Kods:SP_375/200/2000
Ražotājs:AEROC
Preces tips:AEROC pārsedzes ar platumu 375 mm
pl, aug., gar.:375/200/2000 
Cena:110.58 € 
( + ) palielināt


Daudzums:      
Montāža
Pārsedžu pārvietošanai ieteicams izmantot krānu vai jebkuru citu pacelšanas mehānismu ar nepieciešamo celtspēju, pielietojot lentes štropes. Pārsedzes ar mazāku izmēru var tik uzstādītas arī izmantojot muskuļu spēku.
Pie uzstādīšanas jāņem vērā informāciju, ko satur pārsedzes marķējums. Bultiņai jābūt vērstai uz zemi un tekstam – horizontāli.
Aizliegts uzstādīt pārsedzi otrādi (bultiņa pārsedzes galā rāda virzienā uz augšu) vai ari uz sāniem (bultiņa pārsedzes galā rāda virzienā pa kreisi vai labi).
Pārsedzēm jābalstās uz atbalsta virmas ne mazāk par 250 mm, AEROC rekomendē 300 mm. Garāku pārsedžu gadījumā var rasties nepieciešamība palielināt atbalsta virsmu. Atbalsta virsmām ir jābūt līdzenām un veidotām no veseliem blokiem. Atbalsta virsmas un arī iepriekšējās rindas bloki ir jālīmē ar pilnu šuvi (bez gaisa šķirkārtas). Pati pārsedze arī tiek pilnībā pārklāta ar līmes kārtu. Kur iespējams, tiek rekomendēts izmantot pārsedzes ar augstumu 400 mm. Šādu pārsedžu nestspēja ir vienmēr lielāka, kā arī izliece ir ievērojami mazāka.
Aizliegts zāģēt pārsedzes ar mērķi samazināt tās izmērus, urbt pārsedzēs, frezēt kanālus, kā arī veikt jebkuras citas izmaiņas, kas ietekmē pārsedzes īpašības.
 
Izmēri
AEROC pārsedzes tiek izgatavotas atbilstoši AEROC bloku platumam (500mm, 375 mm, 300 mm, 250 mm, 200 mm, 150 mm, 100mm). To augstums ir 200 mm (viena bloka augstums), 400 mm (divu bloku augstums) vai 600 mm (trīs bloku augstums), ja tās garums ir lielāks par 5 m. Visas pārsedzes (izņemot pārsedzes ar platumu 100 mm), tiek izmantotas kā nesošie elementi.
Tabulā ir atspoguļoti izmēri pārsedzēm, kas tiek ražotas sākot ar 01.01.2010. Pārsedžu tehniskos rādītājus un to nestspēju skaties šeit.

 


Lūdzam ievērot

  • Cenas norādītas latos vai eiro ar PVN 21% izņemot:
    • kokmateriālus - dēļus, mietiņus un mietiņu pusītes.
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

 

 
  Pirkumu grozs 

Jūsu grozā
nav preču
 
 
  Lietotāju sitēma  
 
 
  Precu salīdzināšana 
 


Salidzini.lv - Interneta veikalu mekletajs
Top.LV
Latvijas Reitingi